2010-2011оқу жылы

  •  Баланың сәби кезінен экологиялық мәдениеттілік пен салауатты өмір сүруге көзқарасын қалыптастыру мақсатында Атырау облысы әкімдігінің ұйымдастыруымен өткізілген «Экологиялық бөлме» конкурсында жүлделі ІІ орын
  • Қалалық «Білім жолы» олимпиада Қасымханова Алиман «Гран - при» иегері
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі вокал номинациясы Қуанғалиева Альбина ІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы ІІІ орын

 

2011-2012 оқу жылы

 

  • «Болашаққа білімді дені сау ұрпақ» балабақша аралық спорттық жарыс І орын
  • Қалалық «Білім жолы» олимпиада «Ойлан және тап» номинациясы Изниев Бекжан ІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі вокал номинациясы Қуанғалиева Альбина ІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы ІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі оркестор номинациясы І орын
  • Қалалық педагогикалық оқу Мархабаева Ажар - ІІ орын
  • Қалалық «Жыл тәрбиешісі - 2012» сайысы Жаңбырбаева Нүргүл - ІІІ орын
  • «Жасыл аула» конкурсы - ІІІ орын

 

 

2012-2013 оқу жылы

  • Балабақша аралық «Білім жолы» олимпиада «Ойлан және тап» номинациясы бойынша Жакупова Зарина І орын
  • Қалалық «Білім жолы» олимпиада «Ойлан және тап» номинациясы бойынша  Жакупова Зарина «Бас жүлде»
  • Облыстық «Білім жолы» олимпиада «Ойлан және тап» номинациясы бойынша Жакупова Зарина  І орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі вокал номинациясы Жакупова Зарина ІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы ІІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі оркестор номинациясы  ІІІ орын
  • Қалалық педагогикалық оқу Напихова Венера ІІІ орын
  • Қалалық педагогикалық оқу Жаңбырбаева Нүргүл І орын
  • Облыстық педагогикалық оқу Жаңбырбаева Нүргүл ІІІ орын

 

 

2013-2014оқу жылы 

  • Қалалық педагогикалық оқу Досқалиева Гүлзада ІІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы ІІІ орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі көркем сөз номинациясы  І орын.
  • Облыстық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі көркем сөз номинациясы  І орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі «Әлем балалар көзімен» номинациясы ІІІ орын.
  • Қалалық «Ең үздік бейнелеу маманы» сайысында бейнелеу маманы Мархабаева Ажар Аманкелдіқызы  ІІ орын.

 

 

2014-2015оқу жылы

 

  • Қалалық «Ең үздік әдіскер - 2014» сайысында ғылыми әдіскер Құлманова Рабиға Нұрлақызы ІІ орын.
  • Қазан айында Қазақстан Республикасы премьер министрінің орынбасары Әбдіқалықова Гүлшара Наушақызы мен Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрі Сәрінжіпов Аслан Бәкенұлы келіп, балабақшаның жұмыс барысы, бағытымен танысып, өз алғыстарын білдірді.
  • Қалалық педагогикалық оқу математика маманы Досқалиева Гүлзада  І орын
  • Қалалық педагогикалық оқу бейнелеу маманы Мархабаева Ажар ІІ орын
  • Қалалық педагогикалық оқу орыс тілі маманы Джаксылыкова Шынар ІІ орын
  • Қалалық педагогикалық оқу дене тәрбиесі маманы Дүйсекенова Гүлхан ІІІ орын
  • Облыстық педагогикалық оқу  математика маманы Досқалиева Гүлзада  І орын
  • Қалалық «Білім жолы» олимпиада «Ойлан және тап» номинациясы бойынша  Батырхан  ІІІ орын
  • Қалалық «Білім жолы» олимпиада «Біз мектепке барамыз» номинациясы бойынша  Мерекеқызы Іңкәр  ІІІ орын
  • Қалалық «Білім жолы» олимпиада «Бәрін білгім келеді» номинациясы бойынша  Асқар Сымбат   ІІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі вокал номинациясы Өнербай Анель  І орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы «Жеңіс жолында» І орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі көркем сөз номинациясы   Жаңабай Ислам І орын.
  • Республикалық «Отбасы және балабақша» журналының №4 санына балабақша педагогтарының еңбектерінің жариялануы жоспарлануда.
  • Балабақша жылдың «Үздік балабақша» номинациясына ие болды.

 

 2015-2016 оқу жылы

 

  • Қалалық педагогикалық оқу орыс тілі маманы Джаксылыкова Шынар ІІ орын
  • Қалалық педагогикалық оқу дене тәрбиесі маманы Дүйсекенова Гүлхан І орын
  • Қалалық педагогикалық оқу ағылшын тілі маманы Напихова Венера ІІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі вокал номинациясы Муслим Амина ІІІ орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы «Көктем» биі  - ІІІ орын
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі көркем сөз номинациясы   Асылбек Айнұр ІІ орын.
  • Облыстық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі хореография номинациясы «Көктем» биі  «Көрермен қошеметі»  - «Алғыс хат»
  • Республикалық қоғамдық – саяси журнал «Тәуелсіздіктің ақ таңы» журналының 2016 жылғы №1 санына «Болашақ бағын баптаған балабақша» тақырыбында балабақша материалы жарияланды.
  • Желтоқсан айында қала әкімі Н.Ожаевтың қатысуымен «Шырша бізде қонақта» атты ертеңгілігі өтілді.
  • 28 сәуір күні Атырау облысы Білім беру басқармасының ұйымдастыруымен «Мектепке дейінгі білім беру жүйесінің мазмұнын жаңарту: жаңа сапа, жаңа көзқарас» атты ІІІ облыстық ғылыми – практикалық конференциясы өтілді.

Баяндама: «Балабақша меңгерушісінің басқару жұмысын ұйымдастыру» - С.Ж.Жанекешова

Практикалық жұмыс: «Мен және мені қоршаған әлем» - Г.Досқалиева

Оқу іс - әрекет: «Біз баламыз шыныққан, денсаулығы мықты жан» - Г.Дюсекенова

Кіріктірілген оқу іс - әрекет: «Аспаптар сыр шертеді» - К.Избағанбетова, Қ.Сағынбаева.

С.Ж.Жанекешова, Г.Досқалиева, Г.Дюсекенова,  Қ.Сағынбаева, К.Избағанбетова сынды педагогтар облыстық білім басқармасының «Алғыс хатымен» марапатталды.

 

2016-2017 оқу жылы

 

  • Қалалық «Отан – менің өзімде» атты қала балабақшалары ата – аналар арасында сайысы І орын
  • Қалалық ХVIIІ педагогикалық оқу ағылшын тілі маманы Напихова Венера Шайдоллақызы  ІІ орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалі вокал номинациясы Ерғали Айару ІІІ орын.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалінде хореография номинациясы бойынша «Поппури» биімен бишілеріміз жүлделі ІІІ орынды иеленді.
  • Қалалық балалар шығармашылық «Айгөлек» фестивалінде көркем сөз номинациясы бойынша Асылбек Айнұр жүлделі ІІІ орынды иеленді.
  • Қалалық «Әлем балалар көзімен» сурет салу байқауынан Баймұрат Айсара ІІІ орын иеленді.
  • «Болашақ» Республикалық «Педагог портфолиосы» конкурсы Дюсекенова Гүлхан Мизамқызы «Сертификат»
  • «Болашақ» Республикалық «Педагог портфолиосы» конкурсы Напихова Венера Шайдоллақызы «Сертификат»
  • Республикалық «Шабыт» білім беру әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен білім беру ұйымдарының педагогтері арасында «Педагогтің үздік портфолиосы» интернет – байқауынан тәрбиеші Халикова Тілекші Энгельсқызы «Сертификат» иеленді.
  • Республикалық «Шабыт» білім беру әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен білім беру ұйымдарының педагогтері арасында «Педагогтің үздік портфолиосы» интернет – байқауынан тәрбиеші Қанатова Маржан Жұмабайқызы жүлделі ІІІ орын иеленді.
  • Республикалық «Шабыт» білім беру әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен білім беру ұйымдарының педагогтері арасында «Педагогтің үздік портфолиосы» интернет – байқауынан тәрбиеші Сейілханова Самал Райқұлқызы жүлделі ІІІ орын иеленді.
  • Республикалық «Мен және табиғат» экологиялық жобада тәрбиеші Жаймова Роза Бекболатқызының жұмысы «Ең үздік жоба» номинациясына ие болды.

 

 

2017-2018 оқу жылы 

Облыстық «Баламалы бағдарлама» сайысында тәрбиеші Жұмағалиева Жанна Нұржауғанқызы ІІ орын.